Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Opłaty


Za część publikacji i analiz zamieszczanych w serwisie pobierana jest opłata abonamentowa uprawniająca do korzystania z płatnej części serwisu. Abonament podzielony jest na pakiety umożliwiające korzystanie z całości płatnych treści, bądź z wybranych ich fragmentów. Wszystkie pakiety abonamentowe mają określony okres ważności i nie są automatycznie przedłużane. Udostępnienie zakupionych treści odbywa się automatycznie po poprawnym zarejestrowaniu płatności.

Płatne tygodniowe analizy i publikacje zamieszczane są co tydzień w weekend, nie później niż do poniedziałku do 8.00.
Raporty dzienne (po uruchomieniu) ukazują się we wtorek i czwartek po sesji nie później niż:
Polska i Euroland - do 8.00 następnego dnia,
Ameryka Północna i Południowa - do 15.00 następnego dnia,
Waluty oraz Towary i Metale - do 12.00 następnego dnia.

Serwis zastrzega sobie prawo do niezamieszczania płatnych analiz i publikacji w przypadku zdarzeń losowych, przyczyn techincznych, choroby czy urlopu autorów. W takich przypadkach opłacone pakiety abonamentowe będą przedłużane o odpowiedni okres.

Płatności dokonywane są on-line, za pomocą serwisu Tpay.com.

Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem na stronie bezpośrednio na konto Tpay lub na konto firmowe, o konieczności podawania w tytule przelewu oprócz numeru klienta (2669) również adresu e-mail zarejestrowanego w serwisie oraz nazwy pakietu, za który dokonywana jest opłata.W przeciwnym wypadku płatność nie jest automatycznie rejestrowana przez system i zakupiony pakiet nie jest aktywowany. Może to być zrobione ręcznie na podstawie potwierdzenia przelewu ale trwa to 1-2 dni robocze.

Osoby zainteresowane otrzymywaniem faktury VAT proszone są o zaznaczenie tego w profilu uzytkownika oraz podanie danych do faktury w miejscu do tego przeznaczonym.