Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 12'2020: FW20 i linie Marsa 2020-03-15 21:42

Dzień dobry,


Na wykresie z liniami Marsa zbliżamy się do ponownego testu linii położonej na poziomie 1730 pkt. Test ten, w przypadku udanej obrony, może ustanowić podwójne dno z poprzednim takim testem. Czas na to jest doskonały bowiem w poniedziałek, 09.03, uściśla się pełnia Księżyca, która jest elementem zwrotnym i może wspierać zmianę kierunku, przynajmniej w krótkim terminie.

Na wykresie z liniami Marsa widzimy, że przełamanie kluczowego wsparcia na poziomie 1730 pkt. i to na pełni zintensyfikowało wyprzedaż. Powody są wszystkim wiadome ale taka panika to jednak wydarzenie co najmniej dekady. Od czasu przełamanego wsparcia spadliśmy o 5 pięter w przeciągu tygodnia. Takie wyniki rynek osiągał w szczycie paniki, po upadku banku Lehman Bros. Obecnie kurs zatrzymał się na kolejnym kluczowym wsparciu, a linii położonej na poziomie 1370 pkt.  Wszystko krzyczy za odbiciem, ale to nie wskaźniki teraz kierują rynkiem. Jeśli ww. wsparcie nie wytrzyma, to następne tak silne  jest na poziomie 1000 pkt.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz