Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 13'2020: FW20 i linie Marsa 2020-03-22 19:52

Dzień dobry,Na wykresie z liniami Marsa widzimy, że przełamanie kluczowego wsparcia na poziomie 1730 pkt. i to na pełni zintensyfikowało wyprzedaż. Powody są wszystkim wiadome ale taka panika to jednak wydarzenie co najmniej dekady. Od czasu przełamanego wsparcia spadliśmy o 5 pięter w przeciągu tygodnia. Takie wyniki rynek osiągał w szczycie paniki, po upadku banku Lehman Bros. Obecnie kurs zatrzymał się na kolejnym kluczowym wsparciu, a linii położonej na poziomie 1370 pkt.  Wszystko krzyczy za odbiciem, ale to nie wskaźniki teraz kierują rynkiem. Jeśli ww. wsparcie nie wytrzyma, to następne tak silne  jest na poziomie 1000 pkt.

Na wykresie z liniami Marsa widzimy odbicie zdechłego kota od wsparcia na poziomie 1370 pkt. Niestety nie wygląda ono przekonująco i najpewniej czekają nas nowe minima. W takim układzie mocniejsze wsparcie jest dopiero na linii położonej w okolicach 1000 pkt.  Przy takiej dynamice rynku nie sądzę by wcześniejsze linie były w stanie zatrzymać kolejną falę spadkową.  Obym się mylił tym razem. We wtorek 24.03 jest nów.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz