Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 14'2020: FW20 i linie Marsa 2020-03-29 17:16

Dzień dobry,


Na wykresie z liniami Marsa widzimy odbicie zdechłego kota od wsparcia na poziomie 1370 pkt. Niestety nie wygląda ono przekonująco i najpewniej czekają nas nowe minima. W takim układzie mocniejsze wsparcie jest dopiero na linii położonej w okolicach 1000 pkt.  Przy takiej dynamice rynku nie sądzę by wcześniejsze linie były w stanie zatrzymać kolejną falę spadkową.  Obym się mylił tym razem. We wtorek 24.03 jest nów.

Na wykresie z liniami Marsa ostatni nów nie przyniósł zmian jakościowych. Kurs kontraktów utknął w boczniaku, ci i tak jest sukcesem byków. Ciągle jednak układ wygląda na korektę w spadkach. co nie znaczy, że nie może pojawić się jeszcze jedna fala wzrostowa. Ważne wsparcie to linia w okolicach 1400 pkt. Jeśli byki myślą o czymś więcej niż tylko odbiciu, to ta linia musi zostać utrzymana.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz