Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 16'2020: FW20 i linie Marsa 2020-04-11 22:51

Dzień dobry,


Na wykresie  z liniami Marsa niewiele zmian. Kurs pełznie sobie delikatnie w górę, ale trudno tu mówić o jakiejś agresji ze strony kupujących. Obroty są niezłe, więc może to być okres akumulacji. Z ciekawszych wydarzeń w nadchodzącym tygodniu będzie bez wątpienia pełnia Księżyca, która uściśla się 8.04.20. Pełnie to element zwrotny, więc może przynieść zakończenie wzrostowego odbicia. Z drugiej strony może potęgować dotychczasowy kierunek.  Jeśli w okolicach tej daty (+- 1 dzień) zobaczymy większy ruch wzrostowy, to będzie można stawiać hipotezę, że dołek już za nami.

Na wykresie z liniami Marsa ostatnia pełnia nie wypadła na maksimach, ani nie spowodowała większego ruchu.  Być może przeszła bez echa, ale jest również możliwość, że wyznaczyła dołek niewielkiej korekty. Tak by było jeśli po Świętach zobaczymy nowe maksima.  Tego, oraz Zdrowych i Pogodnych Świąt życzę wszystkim czytelnikom.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz