Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

FW20 i linie Marsa (free)

Tydzień 17'2020: FW20 i linie Marsa 2020-04-19 12:50

Dzień dobry,


Na wykresie z liniami Marsa ostatnia pełnia nie wypadła na maksimach, ani nie spowodowała większego ruchu.  Być może przeszła bez echa, ale jest również możliwość, że wyznaczyła dołek niewielkiej korekty. Tak by było jeśli po Świętach zobaczymy nowe maksima.  Tego, oraz Zdrowych i Pogodnych Świąt życzę wszystkim czytelnikom.

Na FW20 niewiele zmian względem zeszłego tygodnia. Kurs porusza się w trendzie horyzontalnym, pomiędzy wsparciem na poziomie 1580 pkt. a oporem na poziomie 1660 pkt. W teorii kurs powinien wyjść z horyzontu zgodnie z kierunkiem wejścia do niego, a więc górą. Byki mają czas na to do 23.04, kiedy to uściśla się nów. Następny opór powyżej obecnego jest na linii Marsa na poziomie 1750 pkt.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz