Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 39'2013
2013-10-20 23:22

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE sytuacja falowa bez zmian. Wyskok po FEDzie już zasypany przez podaż.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  tym razem od Russel 2000, czyli indeksu małych spółek w USA, gdzie rozważałem dojście do typowego zasięgu i zakończenie impulsu stopnia Intermediate. Do pierwszego zasięgu dotarliśmy bez problemów. Na razie jednak nie ma sygnałów odwrócenia, więc drugi jest w zasięgu, chyba że z obecnych poziomów wykreślony zostanie impuls spadkowy.  Zejście poniżej ostatnich dołków potwierdzi zakończenie impulsu.

russel 1 russel 2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu kontynuacja obserwacji DAX, który dotarł do wyznaczonego zasięgu dla fali 5 Minor. Na wyższym interwale pokazałem również maksymalny zasięg dla fali (5) Intermediate. Na razie jest respektowany.  Jeżeli rzeczywiście kończymy impuls stopnia Intermediate, to ruch w dół powinien zejść minimum do dolnej bandy kanału wzrostowego.

dax1 dax2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich od października ponownie się w sekcji Azja.

Z par walutowych tym razem EUR/PLN, gdzie rozważałem (podobnie jak na USD/PLN) wykreślenie spadkowego Zigzaga abc jako druga trójka y Minuette w e Minute. Ruch ten w istocie został wykreślony. Koniec fali e Minute w trójkącie to koniec korekty. Dla elliotowca dość czytelny znak,  stąd obecny ruch wzrostowy nie może dziwić.

eurpln1 eurpln2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów kontynuacja COPPER, gdzie nawet tu na blogu spekulowałem w kwestii zakończenia Zigzaga korekcyjnego abc Minuette.  Zakończenie struktury korekcyjnej to zmiana kierunku, przynajmniej w krótkim okresie (choćby w formie fali x w złożonym układzie wxy). Owa zmiana kierunku jest bardzo dobrze widoczna na drugim wykresie.

copper1 copper2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1.  Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz