Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 38'2013
2013-10-20 23:24

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE luka bessy w zakładanym przez notację kierunku. Na razie jednak trudno ocenić czy zrobi się z tego ruchu impuls spadkowy, co potwierdziłoby oznaczenie.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  tym razem od DJIA, gdzie rozważałem przynajmniej korektę ostatniego ruchu spadkowego. Dodam, że niekoniecznie był to impuls spadkowy, więc obecny ruch wzrostowy może być zgodny z panującym trendem.

djia1 djia2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu tym razem DAX, który niewiele sobie robił z amerykańskich spadków i już jest powyżej poprzednich maksimów.

Dax1 Dax2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z par walutowych jeszcze niepokazywany Loonie, gdzie rozważałem wykończenie korekty typu Flat poprzez wykreślenie fali c Minute.

loonie1 loonie2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów wybrałem COPPER, gdzie spekulowałem w kwestii wykończenia Zigzaga abc Minuette. Możliwe, że jest już wykończony, choć typowej równości fal spadkowych jeszcze nie osiągnięto. Możliwa kontynuacja ruchu.

copper1 copper2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1.  Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz