Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 36'2013
2013-10-20 23:28

Witam,

Zapraszam na wstępniak do cotygodniowych Fusów, czyli uaktualnienia oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE lekki ruch w dół, czyli zgodnie z notacją. Musi być kontynuowany by ją potwierdzić. Przekroczenie ostatniej górki zaneguje oznaczenie.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  tym razem od SP500, gdzie oczekiwałem zakończenia korekcyjnej dwójki (alternatywnie czwórki niższego stopnia). Rynek zawrócił zgodnie z notacją ale do potwierdzenia układu zabrakło przebicia minimów. W takiej sytuacji nadal możliwa jest kontynuacja fali drugiej w bardziej złożonej formie. Kontynuacja spadków potwierdzi kreślenie fali trzeciej.

sp1 sp2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu ponownie  DAX,  gdzie, po wykreśleniu fali 5 Minor spodziewałem się zwrotu w dół. Takowy się zmaterializował.

Dax1 Dax2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z par walutowych tym ponownie  Kabel, który po osiągnięciu  zasięgu C=A zawrócił i miał podążać w okolice dolnej bandy kanału wzrostowego.  Jeszcze tam nie dotarł ale jest tuż tuż.

kabel1 kabel2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów wybrałem tym razem CRUDE, której dawałem zasięg w okolicach 111 USD, a następnie przewidywałem zwrot spadkowy.  Zwrot nastąpił z okolic 112 USD.

crude1 crude2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1.  Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.


< Wstecz