Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 35'2013
2013-10-20 23:30

Witam,

Zapraszam na spóźniony wstępniak do cotygodniowych Fusów, czyli uaktualnienia oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE na razie Flat jako fala 4 Minor się trzyma.  Kurs jednak nie może już przekroczyć maksimum z zeszłego tygodnia, gdyż to zaneguje notację falową.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  ponownie od DJIA, gdzie rynek miał wykreślić falę iv Minute w impulsie w dół i wykończyć impuls spadkowy stopnia Minor, co też uczynił. Podobnie sytuacja ma się na SP500.

djia1 djia2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu tym razem DAX,  gdzie spodziewałem się przeciw-fazy z rynkiem w Stanach i dokręcenia impulsu wzrostowego 5 Minor. Impuls został wykreślony. W tej chwili pytaniem pozostaje, czy jest to cała fala 5 Minor, czy dopiero fala i Minute w 5 Minor. Typowe zasięgi dla fali 5 nie zostały osiągnięte. Nie muszą. Potwierdzeniem zakończenia impulsu będzie spadek poniżej dołka fali 4 Minor.

dax1 dax2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z par walutowych tym razem Kabel, który miał dokręcić zasięg C=A i zawrócić, co też uczynił:

gbpusd1 gbpusd2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów wybrałem tym razem COPPER, gdzie spekuluję na temat wykreślenia impulsu wzrostowego stopnia Minute. Impuls jeszcze wykończony nie jest ale są na to spore szanse. Dziś, czyli w poniedziałek widać to już z resztą namacalnie:

copper1 copper2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1.  Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz