Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 34'2013
2013-10-20 23:32

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE trójkąt jako formacja korekcyjna został zanegowany. Nadal można rozpatrywać korektę typu Flat. Musi ona jednak zakończyć się na obecnych poziomach, gdyż dalszy wzrost spowoduje zachodzenie na falę 1 Minor, co zaneguje hipotezę o impulsie spadkowym.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  tym razem od DJIA, gdzie decyzje zostały podjęte zgodnie z notacją główną. Tym samym układ alternatywny poszedł do kosza. Podobnie sytuacja ma się na SP500.

djia 1 djia 2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu tym razem nasze FW20, gdzie rozważałem następującą formację. Na razie zrealizowana została tylko ostatnia fala wzrostowa. Sama formacja jeszcze nie,  ale wszystko przed nami;)

fw20 1 fw20 2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z par walutowych tym razem para Jenot, który ma szansę podążyć zgodnie z notacją. Na razie zrealizowana została tylko jedna fala spadkowa i nadal jesteśmy w kanale wzrostowym. Notacja jest więc póki co hipotezą.

jenot 1 jenot 2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów wybrałem ponownie GOLD, gdzie spekuluję na temat wykreślenia pierwszego impulsu wzrostowego od dołków. Na razie wszystko idzie jak po sznurku. Jeżeli impuls powstanie to będzie to świadczyło o odwróceniu trendu na tym metalu, przynajmniej w krótkim terminie.

gold 1 gold 2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1.  Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz