Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 33'2013 plus raport ze skuteczności systemów godzinowych w lipcu.
2013-10-20 23:35

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE na razie bez rozstrzygnięć. Mamy niewielkie odejście od maksimów. Poprawienie ich zaneguje TR na korzyść struktury typu Flat.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  ponownie od SP500. Na razie sytuacja nie jest jasna bowiem ruch wzrostowy nie dokręcił typowych zasięgów. Nie musiał, ale nie jest wykluczone, że nadal kreślona jest horyzontalna korekta w formie trójkąta jako alt 4 Minor. Zejście poniżej dołka fali 4 Minor potwierdzi zakończenie impulsu. Na razie takiego zejścia nie ma.

sp1 sp2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu ponownie niemiecki DAX, na którym sytuacja jest identyczna do SP500. Tu również brak potwierdzenia zakończenia ruchu wzrostowego.

dax1 dax2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z par walutowych tym razem para USD/PLN, która dokręca falę e Minute zgodnie z notacją:

usdpln1 usdpln2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów tym razem ciekawostka. Wykres SOYAOIL, na którym czekałem na falę C Primary. Nie bardzo mogłem się doczekać i rynek przez długi czas był mało atrakcyjny do gry falowej (długa horyzontalna konsolidacja przy maksimach) i wyleciał z analiz na rzecz COFFEE. Cierpliwi jednak zostali nagrodzeni. Szczyt fali B, który wyznaczyłem jeszcze w 2011 roku nie został pobity, a kierunek jest zachowany zgodnie z notacją z tamtego czasu. Potwierdzeniem układu będzie przełamanie wzrostowej linii trendu.

sojaoil wk (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1.  Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

PS2. W dziale Subskrypcja Systemów Godzinowych jest już nowy raport ze skuteczności w lipcu, wraz z wyceną i historią transakcji: http://tinyurl.com/n8gqpoe

Szału nie było, zwłaszcza w drugiej połowie lipca. Tym niemniej zapraszam do zapoznania się i ewentualnego skorzystania z usługi.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz