Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 32'2013
2013-10-20 23:37

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE jeżeli kreślona jest fala e Minute w TR jako 4 Minor, to musi zakończyć się na obecnych poziomach. Dalszy wzrost zaneguje formację trójkąta na korzyść struktury typu Flat, która ma nieco większy zasięg wzrostowy. Fala 4 Minor jednak nie może wejść w zakres fali 1 Minor, gdyż to zaneguje hipotezę o impulsie spadkowym.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację zaczynamy  ponownie od SP500, który to indeks respektuje oznaczenia falowe. Fala 4 Minor  została wykreślona w płaskiej formie. Obecnie kreślona jest fala 5 Minor. Pierwszy typowy zasięg to 62% fali 1 Minor. Następny to równość fal 5 = 1.  Zejście poniżej dołka fali 4 Minor zakończy impuls wzrostowy.

sp1 sp2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu ponownie niemiecki DAX, który po zakończeniu fali 4 Minor kreśli falę 5 Minor. Dwa typowe zasięgi dla fai 5 Minor są na wykresie.  Szczegóły, który jest bardziej prawdopodobny w serwisie AES.

dax1 dax2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z par walutowych wybrałem Jenota, który być może zakończył korektę wzrostową. Na razie to hipoteza, do potwierdzenia której konieczne jest wyjście z kanału wzrostowego dołem oraz poprawienie minimów:

Jenot 1 jenot 2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów tym razem CRUDE, która ma postawiony przeze mnie zasięg ok 110 - 111 USD. Zobaczymy czy dotrze tam i czy zawróci.

crude 1 crude 2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. . Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz