Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy na tydzień 26'2013
2013-10-21 00:02

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

aapl wk 2

Na Apple sytuacja niestety nie jest wyjaśniona nadal. Tak najczęściej bywa gdy kreślona jest fala czwarta w impulsie, stąd porzekadło - nigdy nie graj na czwórkach. Nie wykluczam, że fala ta zakończyła się na ostatniej górce i kreślona jest już fala 5 Minor. Potwierdzą to nowe minima. Do tego czasu możemy nadal kreślić złożoną strukturę jako fala 4 Minor.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację rozpoczynamy od SP500, które na razie respektuje notację niedźwiedzią. "Na razie" oznacza, że układ byczy nadal jest formalnie możliwy, ale o tym w serwisie:

sp1 sp2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z europejskiego działu nasz krajowy FW20. Pisałem jakiś czas temu, że pakowane są krótkie bez możliwości przesiadki na nową serię, z uwagi na różnicę w wycenie i że ten kto to robi musi mieć jakiś plan. Jaki to był plan, to widać na wykresie. Plany planami, ale preferowana notacja jakby o tych planach wiedziała wcześniej ;):

fw1 fw2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja. W sekcji azjatyckiej pojawił się turecki XU100.

Na walutach tym razem Edek, który bardzo ładnie zrealizował prognozę falową. Prezentowany w zeszłym tygodniu Kabel również trzyma się oznaczeń:

edek1 edek2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z towarów wybrałem SILVER, które wyszło z trójkąta w dość oczywistym kierunku. Oczywistym dla tych, którzy wiedzą że TR to fala czwarta, a nie Y w złożonej korekcie ;) :

silver1 silver2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS. Na Facebooku działa grupa AstroElliottSurfing. Jest to grupa otwarta, więc wszystkich zapraszam. Wrzucam tam od czasu do czasu jakiś wykres, gdyż łatwiej tam ładować obrazki, zwłaszcza z urządzeń mobilnych.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz