Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 33'2014 oraz skuteczność systemów 1h na FW20 w lipcu.
2014-08-10 19:11

Witam,

Zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji. To w serwisie. Na blogu pokazuje co było. W serwisie co będzie;)

aapl wk 2

Na APPLE druga tygodniowa świeca spadkowa. Póki co notacja w grze.

Przelot po kilku układach, proponowanych w serwisie AstroElliott w zeszłym tygodniu i ich realizację rozpoczynamy od DJIA , gdzie rozważałem wykreślenie czwórki w impulsie spadkowym, a następnie zakończenie impulsu i korektę wzrostową. Jak poszło widać na wykresach:

djia1 djia2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z Eurolandu popatrzmy na krajowe podwórko, gdzie na FW20 prognozowałem zakończenie Zigzaga wzrostowego i kontynuacje ruchu w dół:

fw1 fw2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z rynków Azji i Oceanii tym razem NIKKEI, gdzie prognozowałem zakończenie korekty wzrostowej i zwrot w dół. Jak poszło widać na wykresach:

nik1 nik2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z rynku walutowego wybrałem EDKA, gdzie  prognozowałem zakończenie czwórki w impulsie, ostatnią fale spadkową, a następnie korektę wzrostową całego impulsu spadkowego. Ja widać na wykresie wszystko idzie jak po sznurku. Korekta impulsu spadkowego w budowie:

edek1 edek2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Na Towarach zerknijmy na COPPER, gdzie zakładałem koniec wzrostowej korekty i rozwinięcie impulsu spadkowego. Na razie prognoza nie jest zrealizowana, gdyż impuls spadkowy nie jest wykończony, ale początek jest zachęcający:

copper1 copper2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. W dziale Subskrypcja Systemów Godzinowych na FW20 jest już nowy raport ze skuteczności w lipcu, wraz z wyceną i historią transakcji:

systemy lipiec

Od strony technicznej w maju oba systemy pracowały prawidłowo. Od strony skuteczności był to przyzwoity miesiąc, choć nadal poniżej średniej. System 1 uzyskał 192 pkt. brutto, System 3 105 pkt. Takie wyniki, zważywszy na ponad 2 tygodnie ruchu bocznego przy szczytach, trzeba uznać za niezły wynik.

Warto wspomnieć również o początku sierpnia, który jest bardzo dobry. Wyniki systemów do 08.08 kształtują się odpowiednio 146 pkt dla S1 i 112 pkt dla S3.

Wycena obejmująca miesiąc lipiec będzie obowiązywała od 15.08.14

Pozdrawiam,

LeM< Wstecz