Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 38'2014
2014-09-14 15:08

Witam,

Zapraszam do serwisu AstroElliottSurfing na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla głównych indeksów krajowych, europejskich, amerykańskich, azjatyckich, oraz głównych par walutowych i towarów. To w serwisie. Na blogu pokazuję układy proponowane w zeszłym tygodniu i ich realizację.

aapl wk 2

Na APPLE sytuacja bez zmian. Czekamy na zakończenie fali (b) w trójkącie. Struktura jest kompletna.

Przegląd układów z zeszłego tygodnia zaczniemy ponownie od BOVESPY, gdzie rozważałem zakończenie złożonego układu wzrostowego (nie jest to impuls a TZ) i rozpoczęcie fali spadkowej. Całość umieszczam w trójkącie wyższego rzędu, więc ostatnie swingi oznaczam jako (d) Intermediate (zakończona) i (e) Intermediate (rozpoczęta).

bov1 bov2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Ameryka Pn. i Pd.

Z indeksów europejskich zerknijmy ponownie nasze kontrakty, gdzie zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego falą 5 Minuette (końcówka w formie ED) i ostry zwrot spadkowy. Obecnie ważą się losy oznaczeń w dłuższym terminie, w zależności od tego czy spadek okaże się korekcyjny w charakterze, czy zgodny z trendem wyższego rzędu. Ważna dla byków linia trendu wzrostowego może być testowana już w poniedziałek:

fw1fw2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji: Fale Elliotta Polska i Euroland.

Z rynków Azji i Oceanii wybrałem SENSEX, gdzie  niedawno musiałem zmodyfikować oznaczenia. Przy tej modyfikacji udało się też wyznaczyć dość ciekawy poziom docelowy dla obecnego ruchu. Jest tam kilka zasięgów z fal różnego rzędu:

bse1 bse2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Azja.

Z działu Walut jeszcze raz Loonie, który odpalił w zakładanym kierunku. Ponieważ spadki były korekcyjne w charakterze, ruch w przeciwnym kierunku powinien znieść przynajmniej ich 70%, o ile nie przetestować poprzednich szczytów. To plan minimum dla byków:

loonie1 loonie2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Waluty.

Z Towarów tym razem wykres CRUDE, gdzie zakładałem zakończenie impulsu spadkowego falą 5 Minor. Typowe zasięgi dla fali 5 to równość z jedynką, bądź relacja Fibo 62%/162%. Fala 5 wygląda na ED z zasięgiem 62% fali 1 i najprawdopodobniej już się zakończyła:

crude1 crude2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2: Jeszcze dziś do godzin nocnych można wykupić pakiet systemów transakcyjnych dla FW20 60 min. Od 15.09 będzie obowiązywała nowa wycena obejmująca bardzo zyskowny sierpień. Wrzesień jak dotąd jest również niezły (oba systemy mają na koncie ponad 100 pkt brutto), ale nie zapeszajmy. 
Chętnych zapraszam. Są jeszcze 3 wolne stanowiska.

Pozdrawiam,

LeM

Super-Deposit_pl_468x60_V2
< Wstecz