Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 41'2014
2014-10-05 17:04

Witam,

Zapraszam do serwisu AstroElliottSurfing na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla głównych indeksów krajowych, europejskich, amerykańskich, azjatyckich, oraz głównych par walutowych i towarów. To w serwisie. Na blogu pokazuję układy proponowane w zeszłym tygodniu i ich realizację.

aapl wk 2

Na APPLE sytuacja bez zmian. Kurs porusza się w horyzoncie od paru tygodni.

Przegląd układów z zeszłego tygodnia zaczniemy od MERVALA, gdzie informowałem o osiągnięciu przez falę 5 Minor typowego zasięgu 162% x 1. Rezultat - 16% w dół w dwie sesje. Warto jednak zauważyć, że na razie spadek nie utworzył pięciofalowego impulsu. Póki co jest trójfalowym Zigzagiem. Jeżeli na tym się zakończy to spadek trzeba interpretować jako korektę w trendzie wzrostowym, a nie zmianę trendu.

merval1 merval2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Ameryka Pn. i Pd.

Z krajowego podwórka chciałbym pokazać wykres EUROCASHu, który to wykres monitorowałem do połowy zeszłego roku. Przestałem go obserwować po wykreśleniu formacji odwrócenia informując czytelników, że jest po balu na tym walorze. Było to w okolicach 60 PLN. Obecna wycena waloru 31 PLN:

eurocash wk (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji: Fale Elliotta Polska i Euroland.

Z rynków Azji i Oceanii popatrzmy na indeks w Szanghaju, który dotarł do ciekawego miejsca bowiem przebicie górnej bandy trójkąta w górę będzie oznaczało negację formacji i preferowało dalsze wzrosty. Ciekawy tydzień na tym indeksie się szykuje :

Shanghai1 Shanghai2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Azja.

Z działu Walut wybrałem EDKA, gdzie pokazywałem potencjalny zasięg dla fali 5 Minuette równy jedynce. Kurs w piątek dotarł w punkt do tego zasięgu. Sprawa zwrotu akcji jest jednak otwarta i dopiero przebicie spadkowej linii trendu będzie świadczyło o kreśleniu korekty całego impulsu spadkowego:

edek1 edek2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Waluty.

Z Towarów tym razem wykres GOLD, gdzie zakładałem wykreślenie korekcyjnej fali 4 Minuette w formie trójkąta, a następnie kontynuację spadków w ramach fali 5 Minuette w iii Minute. Fala piąta jest kreślona i zbliża się już do typowego zasięgu 5=1:

gold1 gold2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM

Super-Deposit_pl_468x60_V2
< Wstecz