Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 40'2014
2014-10-05 17:09

Witam,

Zapraszam do serwisu AstroElliottSurfing na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla głównych indeksów krajowych, europejskich, amerykańskich, azjatyckich, oraz głównych par walutowych i towarów. To w serwisie. Na blogu pokazuję układy proponowane w zeszłym tygodniu i ich realizację.

aapl wk 2

Na APPLE kreślona jest nadal fala (b) Intermediate. Ostatnio, po dyskusji na blogu, sprawdziłem ponownie jakie są warunki co do długości, które negują falę (b) w trójkącie. Otóż R. Prechter takich nie podaje w ogóle, natomiast G. Neely podaje, że fala (b) może mieć długość nawet 262% fali (a). Rzadko jednak przekracza 162%. Do tego poziomu jeszcze sporo brakuje, natomiast blisko jest do poziomu 138.2% długości fali (a). Dodatkowo w okolicach tego poziomu znajduje się trzeci typowy zasięg dla Zigzaga – C = 162% x (a). Zakładam więc, że jeżeli kurs przekroczy poziom 115 USD, to uznam wzrosty od ostatniego dołka jako część fali 5 Primary. Do tego momentu fala (b) może się rozwijać i formacja jest formalnie poprawna. Spadkowa kreska pokazuje jedynie kierunek przyszłej fali (c). Fala ta rozpocznie się w przypadku zejścia poniżej 96 USD. Na razie grana jest fala (b), zgodnie z predykcją jeszcze z listopada 2013.

Przegląd układów z zeszłego tygodnia zaczniemy od BOVESPY, gdzie zakładałem kontynuacje Zigzaga ABC Minor, z długością fali C = A. Fala C najprawdopodobniej już się zakończyła, docierając niemal do wyznaczonego zasięgu. Obecnie układ zakłada kreślenie fali X w układzie złożonym podwójnego Zigzaga.

bov1bov2 (część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Ameryka Pn. i Pd.

Z indeksów europejskich wybrałem jeszcze nie pokazywany BUX. U bratanków oznaczenia zakładały kreślenie trzeciej fali spadkowej w impulsie w dół. Fala ta, jak widać, rozwija się zgodnie z predykcją. Potwierdzenie jednak uzyskamy dopiero po spadku poniżej dołka fali i Minute:

bux1 bux2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji: Fale Elliotta Polska i Euroland.

Z rynków Azji i Oceanii popatrzmy na NIKKEI, gdzie zakładam kreślenie wzrostowej korekty w formie Zigzaga. Układ powinien zmienić kierunek po dotarciu do równości fal c=a. Wyższe wyjście będzie preferowało rozpiskę impulsową całego ruchu, a w nim kreślenie fali trzeciej:

nik1 nik2 (część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Azja.

Z działu Walut wybrałem Loonie, gdzie zakładałem zwrot i kreślenie wzrostowego impulsu iii Minute. Fala ta jest w trakcie budowania. Na razie mamy wykreśloną podfalę 1 Minuette w iii Minute. W nadchodzącym tygodniu można oczekiwać korekcyjnej fali 2 Minuette w iii Minute:

loonie1 loonie2 (część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Waluty.

Z Towarów tym razem wykres CRUDE, gdzie korektę wzrostową impulsu spadkowego. Struktura korekty wygląda na Flat i zgodnie z typowymi zależnościami Fibonacciego powinna być jeszcze przedłużona w górę :

crude1 crude2 (część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji: Fale Elliotta Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM

Super-Deposit_pl_468x60_V2
< Wstecz