Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 43'2018.
2018-10-21 22:56

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." kontynuuję obserwację kontraktów na NASDAQ, czyli NQ.F, gdzie po pierwszym impulsie spadkowym kreślona jest korekta (b) Int. Może ona przyjmować różne formy. Najczęściej w Zigzagu jest to trójkąt, ale może być też ostra, taka jak na wykresie. Tak czy owak, maksymalne podejście wzrostowe tej korekty powinno być już za nami.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na FTSE100, gdzie po klinie jako fala (c), powinna pojawić się wzrostowa korekta (b) lub (x), w zależności od końcowej formy spadków. Jeśli większa korekta się nie pojawi, to będzie to oznaczało kreślenie impulsu spadkowego, ze stopniowanymi falami, co w którymś momencie rozwinąć się powinno w prawdziwy krach. Osobiście dziwię się, że jeszcze do niego nie doszło, po tym jak Brytyjczycy strzelili sobie w kolano, na życzenie Putina:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem indeks technologiczny z Tokio, czyli  indeks TOPIX, gdzie jest kreślona fala c Minute. Formalnie Zigzag jest już wypełniony, bowiem fala c zeszła poniżej dołka fali a, ale wg mnie powinna zejść jeszcze niżej, by znieść przynajmniej 50% długości fali wzrostowej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Jenot, czyli para USD/JPY, gdzie zakładałem zakończenie korekty spadkowej. Tu stopień zniesienia fali wzrostowej jest już wystarczający by stawiać taką hipotezę. Zejście poniżej ostatnich minimów będzie, moim zdaniem, oznaczało zmianę trendu w dłuższym okresie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem kontynuację spadków. Obecnie pytaniem pozostaje czy spadki zakończą się na obecnych poziomach, tworząc impuls, czy zobaczymy kontynuację tworzącą układ złożony. Od tego zależeć będzie końcowa formacja korekcyjna - Flat. czy trójkąt. Osobiście zakładam trójkąt:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz