Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 44'2018.
2018-10-28 16:56

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." kontynuuję obserwację kontraktów na NASDAQ, czyli NQ.F, gdzie po zakończeniu fali (b) Int. miała pojawić się spadkowa fala (c) Int. Fala spadkowa pojawiła się, ale ma klinowaty kształt. Może to być fala (c) Int, która dotarła do zasięgu 62% x (a), ale może to być spadkowa część korekty (b) Int., czyli podfala B Minor we Flat lub trójkącie. Struktura korekty wzrostowej powie nam więcej.
PS. Na bieżącym wykresie zmniejszyłem stopień Zigzaga ABC z Intermediate na Minor. Powodem był zbyt krótki czas i zasięg układu, jak na stopień Intermediate. Same oznaczenia fal pozostały bez zmian.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na DAX, gdzie zakładałem wykreślenie fali piątej w impulsie, równej fali pierwszej. To dawało zasięg w okolicach 11050 pkt. Zasięg został zrealizowany.
PS. Na bieżącym wykresie zwiększyłem stopień fal z Minute na Minor. Same oznaczenia i zasięg pozostały bez zmian.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" powracamy do obserwacji japońskiego NIKKEI, gdzie zakładałem wykończenie trójkąta b Minute i wyjście z niego dołem jako fala c Minute. Typowy zasięg to c=a:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem kontynuację ruchu wzrostowego w ramach fali iii MInute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem kontynuację spadków w ramach fali C Minor, większym trójkącie (b) Int. Jeśli ma się pojawić trójkąt, to powinna pojawić się wzrostowa fala D Minor. Jeśli jednak pojawi się jeszcze jedna fala spadkowa, to będzie ich 9, a więc spadki będą impulsowe. Wtedy byłaby to fala C Minor, w korekcie płaskiej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz