Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 07'2019.
2019-02-10 14:01

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem zerkamy ponownie na brazylijską BOVESPĘ, gdzie wyznaczony przeze mnie zasięg został zauważony i widzimy próbę jego wykorzystania przez niedźwiedzie. Na razie trudno orzec, ze jest to prognozowana fala A Minor w trójkącie (4), ale jest taka możliwość. Warunkiem jest zachowanie kierunku spadkowego przez jakiś czas:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F. Tu zakładałem zakończenie fali A Minor i rozpoczęcie fali B Minor. Ponieważ całe podejście wzrostowe od grudnia ur. rozpisuję korekcyjnie, to fala B powinna znieść przynajmniej 70% fali A. Jeśli  będzie mniej, to ruch wzrostowy trzeba będzie rozpisać impulsowo. Formalnie jest to możliwe:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem wykres indeksu NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem zakończenie impulsu 1 Minuette i korektę 2 MInuette w impulsie i Minute. Dwójki zwykle znoszą od 50% do 62% długości fali pierwszej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie udało się złapać bardzo  ładny ruch, będący częścią prognozowanej fali (c) Int. Na razie budowany jest pierwszy impuls w tej fali, a już jest grubo:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładane wyjście górą jako wykończenie fali 3 Minuette, a następnie korektę 4 Minuette. Póki co scenariusz jest realizowany. Do zakończenia impulsu i Minute brakuje jednak podfali 5 Minuette. Bez niej ruch wzrostowy może okazać się korekcyjny w charakterze:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wstępne wyniki systemów za styczeń'19: System1 - 336 pkt, System3 - 228 pkt. Pełny raport ukaże się w serwisie do środy, w nadchodzącym tygodniu.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz