Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 13'2019.
2019-03-24 15:43

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem kontrakty na SP500, czyli SP.F, gdzie zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego w okolicach pełni Księżyca na przesileniu wiosennym (21.03.19). Jak widać szczyt ustanowiono dokładnie w tym dniu oraz bardzo blisko wyznaczonego zasięgu dla fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na DAX, czyli DY.F. Tu również spodziewałem się zakończenia impulsu wzrostowego w okolicach 21.03.19. Zasięg v=i Minute został jednak niedokręcony, a szczyt osiągnięto 19.03.19. Indeksy w Stanach były pod tym względem bardziej precyzyjne:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem wykres indeksu NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem kontynuację korekty ii Minute w impulsie wzrostowym. Korekta jest nadal w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Jenot, czyli para USD/JPY, gdzie zakładałem przełamanie wzrostowej kreski, a po tym sanki na południe:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym ponownie wykres kontraktów na CRUDE typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w impulsie wzrostowym. Liczyłem, że brakuje jeszcze jednej małej podfali wzrostowej. Wykreślono jeszcze dwie, więc cały ruch w ramach fali v Minute utworzył klin kończący. Wyznaczony zasięg jednak mniej więcej się zgadzał:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz