Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 14'2019.
2019-03-31 21:12

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem indeks brazylijskiej BOVESPy, gdzie w końcu może zaczęła się fala (4) Int, a w niej podfala A Minor. Tu roboczo zakładam trójkąt, choć może być inny wzór:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" zerkamy na kontrakty na CAC40, czyli MX.F. gdzie spodziewałem się przynajmniej korekty stopnia Minor. Jeśli taka ma w końcu powstać, to nie może być już zakończona. Wg mnie kreślona jest fala b Minute w korekcie typu Flat, lub fala druga w impulsie spadkowym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem wykres indeksu NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem trójfalową korektą stopnia Minute. Konkretnie falę ii Minute w impulsie wzrostowym, choć może to być również podfala b Minute w korekcyjnym Zigzagu. Obecnie korekta jest już trójfalowa i może się zakończyć. Wstępnym potwierdzeniem kreślenia kolejnego impulsu wzrostowego będzie przełamanie spadkowej kreski:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie impulsu wzrostowego i Minute. Impuls jest nadal w budowie, choć struktura wydaje się kompletna. Przełamanie wzrostowej kreski będzie oznaczało kreślenie korekty ii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na COPPER , czyli HG.F, gdzie zakładałem wyznaczenie dołka i wykreślenie impulsu wzrostowego, będącego kontynuacją wcześniejszego podejścia. Zwrot z wyznaczonego poziomu nastąpił. Impuls wzrostowy jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz