Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 17'2019.
2019-04-21 14:48

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." wracamy do obserwacji  indeksu kontraktów na DJIA, czyli YM.F, które jako pierwsze zameldowały się na nowych maksimach w podejściu od dołka z grudnia 2018r. Tu, podobnie jak na pozostałych indeksach celuję w zasięg 5=1 Minor, do którego jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem wykres kontraktów na DAX, czyli DY.F, gdzie impuls od grudnia 2018 osiągnął już typowy zasięg dla fali 5 Minor. Do tego w piątek, gdy rynki nie pracowały, była pełnia. Zobaczymy w poniedziałek co na takie dictum wymyślą gracze? Rozszerzą piątkę? Zawrócą? Nie mam szklanej kuli, ale warunki do zmiany kierunku, choćby krótkoterminowego, są:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" ponownie wykres indeksu NIKKEI z Tokio, gdzie ostatnie dwie korekty okazały się korektami tego samego stopnia, więc fala 1 Minuette w iii Minute jest nadal kontynuowana:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem zakończenie korekty spadkowej i wykreślenie kolejnej fali wzrostowej. Potwierdzenie prognozy uzyskamy dopiero na nowych maksimach, ale zwrot w zakładanym kierunku jest widoczny:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie wykres kontraktów na ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem korektę iv Minute w impulsie wzrostowym. Korekta niby jest, ale głębszego zejścia nie ma. Może to oznaczać chęć wydłużenia fali iii Minute do 9 lub 13 podfal:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz