Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 18'2019.
2019-04-28 18:54

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." proponuję zerknąć na wykres kontraktów na NQ100, czyli NQ.F, gdzie kurs dotarł do wyznaczonego zasięgu 5=1 Minor. Zaraz po osiągnięciu tego poziomu rozpoczęła się korekta. Tu jedna uwaga. Fala v Minute okazała się dłuższa od trójki, co wymusiło zmianę oznaczeń podfal wewnętrznych w fali 5 Minor. Sam zasięg został osiągnięty w punkt:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem wykres kontraktów na CAC40, czyli MX.F, gdzie  zakładałem kreślenie korekty 2 Minuette, a następnie wyjście z niej górą. Na razie kreślona jest korekta 2 Minuette w c Minute w 5 Minor w ED jako (c) Int.  Tak na marginesie oznaczeń w krótkim terminie warto dodać, że aby długoterminowy klin (c) Int. został wypełniony, konieczne są nowe maksima w ruchu od 2011 roku:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" ponownie wykres indeksu NIKKEI , któremu do zakończenia impulsu 1 Minuette nadal brakuje jednej podfali wzrostowej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" ponownie krajowa para USD/PLN, gdzie nowe maksima potwierdziły założenia z oznaczeń falowych:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na SILVER, czyli SI.F, gdzie do zakończenia struktury korekcyjnej brakowało mi jednej podfali spadkowej, z zasięgiem na 62% zniesieniu. Fala ta została wykreślona. Po jej zakończeniu walor zawrócił, zgodnie z oznaczeniami:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz