Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 25’2019.
2019-06-16 22:00

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." zerkamy tym razem na wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie dotychczasowy ruch od dołka to Zigzag. Obecnie trwająca korekta jest o tyle istotna, że wyjście z niej górą zrobi z układu impuls wzrostowy, a więc potwierdzi dotychczasowy trend wzrostowy. W układzie preferowanym zakładam, że tak się stanie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie sytuacja jest podobna do DJIA. Ruch od dołka to trójfalowy Zigzag, a jego kontynuacja zrobi z niego impuls wzrostowy. Na tym indeksie zakładałem dłuższy horyzont w formie trójkąta ABCDE Minor, z obecnie wykreśloną falą B, ale bykom się najwyraźniej spieszy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem indeks All Ordinaries z Australii, gdzie zakładam zasięg fali (c) równy fali (a) Int. Do zasięgu jeszcze trochę brakuje, ale kierunek się zgadza:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem korektę impulsu wzrostowego. Korekta niby jest, ale aby układ był prawidłowy byki obecnie muszą wybronić wyższy dołek:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na Soję, czyli ZS.F, gdzie, zakładałem piątą falę w impulsie, z zasięgiem v=i. Jeszcze kapkę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz