Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 26’2019.
2019-06-23 21:55

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." zerkamy tym razem na wykres kontraktów na NASDAQ, czyli NQ.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali piątej w impulsie, z zasięgiem v=i. Fala piąta jest. Prognozowany zasięg jest:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali c Minute, z zasięgiem c=a. Do zasięgu jeszcze kapkę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

W "Azji i Oceanii" tym razem indeks Hang-Seng z Hong-Kongu, gdzie zakładam kreślenie fali 3 Minor w impulsie wzrostowym. Na razie ruch od dołka jest trójfalowy, ale dynamika jest OK jak na trójkę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" ponownie Edek, czyli para EUR/USD, gdzie, po korekcie z zeszłego tygodnia, zakładałem falę trzecia w impulsie wzrostowym. Mamy nowe maksima, ruch jest zachęcający pod względem dynamiki. Jeśli to zakładana trójka, to na pewno nie jest zakończony:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na Złoto, czyli GC.F, gdzi, zakładałem piątą falę w impulsie, z zasięgiem v=162% x i. Zasięg został osiągnięty. W międzyczasie zmodyfikowałem układ podfal wewnętrznych w fali piątej, na bardziej wiarygodny:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz