Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 32’2019.
2019-08-04 19:47

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." zerkamy ponownie na kontrakty na DJIA, czyli YM.F, które zgodnie z prognozą rozwinęły ruch w dół. Jeśli w istocie jest to korekta 2 Minor w impulsie wzrostowym, to spadki nie powinny przekroczyć 62% zniesienia jedynki. Niższe zejście będzie wskazywało na drugi układ, prezentowany w serwisie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem falę C Minor w trójkącie (b) Int, z zasięgiem na 78% zniesieniu fali B Minor. Zasięg jest osiągnięty:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks AOR z Australii, który miał wykończyć falę 3 Minor, a następnie wykreślić korektę 4 Minor w impulsie (cy) Int. Fala 3 Minor została wykończona, obecnie kreślona jest korekta 4 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie szykowała się trójka w trójce, czyli solidny ruch kierunkowy i taki jest kreslony:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na miedź, czyli HG.F, gdzie również zapowiadała się trójka w trójce, z tym że na południe. Ruch jest w trakcie budowy i nie wygląda na zakończony:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wstępnie obliczyłem wyniki systemów 60 min. na FW20 w lipcu. Miesiąc był ponownie słaby. System 1 uzyskał 118 pkt. System 3 - 128 pkt. Pełny raport skuteczności będzie na stronie serwisu do końca tygodnia.

PS3. Przypominam, że w sezonie wakacyjnym wpisy na blogu ukazują się co dwa tygodnie. Następny ukaże się 18.08.19. To akurat z powodów rodzinnych. Analizy w serwisie AstroElliott ukazują się normalnie - wtorek, czwartek i niedziela.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz