Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 41’2019.
2019-10-06 19:02

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." zerkamy na drugi analizowany walor z Ameryki PD, czyli brazylijską BOVESPĘ, gdzie od jakiegoś czasu zakładam korektę 4 Minor, najprawdopodobniej w formie trójkąta. W układzie takim powinna być kreślona spadkowa podfala c Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem krajowe średniki, czyli indeks MW40, gdzie zakładałem wykreślenie ostatniej podfali spadkowej w impulsie w dół. Obecnie impuls jest kompletny, więc można oczekiwać trójfalowej korekty tego samego stopnia:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem NIKKEI z Tokio, gdzie, zakładam trójkąt jako fala 4 Minor. Układy wewnętrzne w trójkątach są trudne do oceny, ale jedna z interpretacji daje możliwość kreślenia fali e Minute w tym trójkącie. Potwierdzeniem będą nowe minima w ruchu od szczytu d Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" zerkamy tym razem na krajową parę USD/PLN, gdzie zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego i korektę spadkową tego samego rzędu. Minimalny zasięg tej korekty wyznacza dołek fali iv Minute w 1 Minor. Jeszcze trochę brakuje:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję wykres kontraktów na orzeszki sojowe, czyli ZS.F, gdzie zakładałem kreślenie impulsu wzrostowego i Minute. Do jego wypełnienia brakowało fali 5 Minuette, która jest obecnie kreślona:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wstępnie obliczyłem wyniki systemów godzinowych na FW20 we wrześniu. Oba systemy, tradycyjnie, poniosły stratę. Piszę tradycyjnie, gdyż od 3 lat to właśnie wrzesień jest jedynym miesiącem stratnym w roku. W 2016 r. był to czerwiec, a więc również miesiąc wygasania serii. System 1 wykręcił wynik na poziomie -57 pkt. System 3 zaś -1 pkt. Pełny raport za tydzień.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz