Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 43’2019.
2019-10-20 16:23

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." zerkamy na kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładam wykreślenie fali E Minor w trójkącie (e) Int. Fala ta powinna jeszcze zejść w dół, choć fale E w trójkątach, jako jedyne, nie mają minimalnego zasięgu. Dodatkowo, całe podejście od ostatniego dołka można oznaczyć jako impuls, więc najbliższe dni pokażą gdzie jesteśmy w dłuższym terminie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" proponuje układ na kontraktach na CAC40, czyli MX.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Sub w 1 Minuette, a następnie korekty w Minuette. Korekta ta jest obecnie w budowie. Nowe maksima będą oznaczały falę 3 Minuette w impulsie wzrostowym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks AOR z Australii, gdzie, zakładam trójkąt jako fala 4 Minor w impulsie (cy) Int. Tu powinna zacząć się fala e Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" zerkamy tym razem na parę EUR/USD, gdzie od dłuższego czasu zakładałem odwrócenie trendu. Obecnie mamy już klarowny impuls wzrostowy, który to potwierdza. Tu zakładałem wykreślenie korekty 4 Sub-Sub-Minuette, a następnie fali 5 Sub-Sub-Minuette w impulsie i Sub-Minuette. Fala ta jest w budowie i powinna się kończyć. Można więc oczekiwać korekty ii Sub-Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję ponownie wykres kontraktów na orzeszki sojowe, czyli ZS.F, gdzie zakładałem zakończenie impulsu wzrostowego i Minute. Pojawiła się jednak korekta płaska, która wygląda na niższy stopień. Należy więc zweryfikować początkową hipotezę, zgodnie z tym co widać na wykresie. Możliwe, że kreślona jest już fala iii Minute, a w niej korekta 4 Minuette. Tak to wygląda bardziej wiarygodnie, choć a priori (czyli przed wystąpieniem obecnej płaskiej korekty) nie można było tego ocenić:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz