Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 44’2019.
2019-10-27 20:37

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." ponownie zerkamy na kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie nadal zakładam falę E Minor w (e) Int. Warto zwrócić uwagę, że na szerszych indeksach kontynuowana jest fala D Minor, z nowymi maksimami. Mamy więc dywergencję pomiędzy DJIA a SP500 i NQ.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" proponuje tym razem nasze miśki, czyli MW40, który od dwóch lat znajduje się w trendzie spadkowym, ale ma szanse na większą korektę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks Hang-Seng z Hongkongu, który cierpi od jakiegoś czasu na wojnę handlową USA-Chiny. Na to nakłada się jeszcze napięta sytuacja społeczna, wywołana próbami zmiany systemu politycznego tego terytorium przez Chiny. Falowo kłopoty tego indeksu nie wyglądają na zakończone, bowiem do zakończenia układu spadkowego brakuje fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja

Z działu "Waluty" zerkamy ponownie na parę EUR/USD, gdzie  oczekiwałem korekty ii Sub-Minuette. Korekta ta jest w budowie i może jeszcze zejść w dół. Patrząc na statystyki zniesień nawet powinna:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję ponownie wykres kontraktów kukurydzę, czyli ZC.F, gdzie niedźwiedzie męczą się z dokręceniem korekty ii Minute. Idzie to jak po grudzie, ale powinna pojawić się jeszcze fala spadkowa:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz