Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 47’2019.
2019-11-17 16:55

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." tym razem proponuję zerknąć na kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem wykreślenie korekty 4 Minuette, a następnie falę 5 Minuette, z zasięgiem 5=1. Obecnie zasięg jest już na wyciągnięcie ręki:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" proponuje tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie również zakładałem wykreślenie korekty 4 Minuette, a następnie wybicie falą 5 Minuette w c Minute w 5 Minor w ED jako (c) Int. Zasięg c=62% x a wypada na poziomie ok. 6050 pkt:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie NIKKEI z Tokio, gdzie powinna już kończyć się fala iv Sub w impulsie 3 Minuette w iii Minute w 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem korektę 2 Minor w impulsie spadkowym. Fale drugie w impulsie typowo znoszą od 50% do 62% jedynki. Zasięg 50% jest osiągnięty, więc może zacząć się fala 3 Minor. Niestety sprawa wygląda nieco inaczej na EUR/PLN. Tam typowy zasięg korekty nie został osiągnięty, więc dopuszczam na obu parach układ złożony wxy jako fala 2 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję wykres kontraktów miedź, czyli HG.F, gdzie całe ostatnie podejście wzrostowe wyglądało korekcyjnie i może być klinem jako fala c w 4 Minuette. Obecnie kurs wyszedł już z klina dołem. Minimalne zejście to podstawa klina, ale może być niżej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz