Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 48’2019.
2019-11-24 20:41

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn i Pd." ponownie zerkamy na kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem zakończenie fali 5 Minuette w v Minute w 1 Minor na zasięgu 5=1 i rozpoczęcie korekty 2 Minor. Zasięg został zrealizowany w punkt. Od tego momentu zaczęła się korekta. Wg notacji powinna to być fala 2 Minor. Do realizacji typowego zniesienia dla dwójki w impulsie jednak jeszcze sporo brakuje, więc finalny stopień korekty nie jest jeszcze znany. Może być niższy przy rozszerzaniu fali 1 Minor. Korekta może również rozbudować się w czasie, zamiast głębokości, ale to jest bardziej typowe dla czwórek, a nie dwójek. Sumując, ruch wzrostowy jako 1 Minor zakończył się tam, gdzie miał zakończyć, a korekta 2 Minor jest nadal w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" proponuje tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie sytuacja była podobna do DJIA. Tu również zakładałem zakończenie fali 1 Minor i rozpoczęcie korekty 2 Minor. Do realizacji zasięgu v=i Minute jednak zabrakło parę punktów.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie NIKKEI z Tokio, gdzie musiałem zmienić stopień kreślonej korekty na wyższy, z uwagi na zasięg i czas jej trwania. Wg nowego oznaczenia kreślona jest już fala 4 Minuette w iii Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Loonie, czyli para CAD/USD, gdzie zakładałem wykreślenie fali piątej w impulsie wzrostowym i Sub-Minuette w 5 Minuette. Fala ta została wykreślona i obecnie impuls wzrostowy jest korygowany falą ii Sub-Minuette.

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję wykres kontraktów kukurydzę, czyli ZC.F, gdzie zakładałem zakończenie fali c Minuette w ii Minute i rozpoczęcie fali iii Minute. Fala c Minuette miała formę klina kończącego, więc wyjście z niego górą miało potwierdzić zakończenie fali ii Minute i rozpoczęcie iii Minute.

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

 

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz