Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 49’2019.
2019-12-01 20:13

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem Russell 2000, czyli amerykańskie miśki. Tu wydarzeniem tygodnia były nowe maksima roczne, które potwierdzają już jednoznacznie falę (c) Int. w B Primary. Typowe zasięgi dla (c) w Zigzagu pokazałem na wykresie. Fala ta jednak już wyszła ponad szczyt fali (a) Int., więc formalnie układ Zigzaga jest wypełniony:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" proponuje tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie nadal zakładam korektę stopnia Minor. Typowe zniesienie jedynki przez dwójkę w impulsie to zakres od 50% do 62%. Tu musi więc pojawić się jeszcze albo wydłużona fala c Minute w pojedynczym Zigzagu, lub nawet układ złożony z dwóch trójek abc Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks AOR z Australii, który dotarł do prognozowanego zasięgu wzrostów. Tu fala X Primary może się zakończyć:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem USD/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie fali y Minute w 2 Minor, z zasięgiem na zakresie od 50% do 62% zniesienia jedynki. Kurs dotarł niemal do tego drugiego, i powinien zawrócić, kreśląc falę 3 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję wykres kontraktów ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem zakończenie fali b Minute i wykreślenie c Minute. Typowe zasięgi dla c w Zigzagu to c=62%xa i c=a. Na razie celuję w ten pierwszy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wstępnie policzyłem wyniki systemów godzinowych w listopadzie. Miesiąc był przeciętny, ale na tle ostatnich miesięcy niezły. System 1 uzyskał 216 pkt. czyli 7 pkt. mniej od średniej długookresowej, a System 3 - 191 pkt., czyli 25 pkt. poniżej długookresowej średniej. Pełny raport i wycena na kolejny okres za tydzień. Teraz mogę tylko zdradzić, że planuję pakiet grudniowy zrobić podwójny - 30+30 dni. To w związku z małą ilością dni sesyjnych w grudniu i jakąś tam promocją usługi. Pakiet ten będzie dostępny od 15.12.19 do 15.01.20.

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz