Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 52’2019.
2019-12-22 19:34

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem kontrakty na NDX, czyli NQ.F które jako pierwsze dotarły do wyznaczonego zasięgu dla fali v Minute. SP500 brakuje bardzo niewiele, natomiast DJIA nieco się ociąga:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie kurs dotarł do pierwszego typowego zasięgu dla fali 5 Minuette w c Minute. Tu jednak zakładam kontynuacje w kierunku równości fal wyższego stopnia, czyli c=a Minute, która wypada w okolicach 6140 pkt.:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks NIKKEI z Tokio, który dotarł do pierwszego typowego zasięgu dala fali 5 Minuette, oraz do bardzo silnego oporu jakim są dwa poprzednie szczyty (widoczne na dłuższym interwale). Możliwa jest oczywiście kontynuacja ruchu w kierunku zasięgu 5=1 Minuette, ale to wymagałoby pokonania ww. oporu niejako z marszu, co uważam za mało prawdopodobne. Zakładam więc rozpoczęcie korekty iv Minute w impulsie wzrostowym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kabel, czyli para GBP/USD. Tu trzy wykresy, gdyż jeszcze przed wyborami w Wielkiej Brytanii zakładałem wykreślenie fali piątej w impulsie wzrostowym a Minute (zasięg 5=1), a następnie korektę całego impulsu wzrostowego falą b Minute, z zasięgiem na poziomie dołka fali 4 Minuette w a Minute. Wykres obecny wygląda tak jak wygląda. Szczerze mówiąc nie znam innego narzędzia niż analiza falowa, które mogłoby postawić tak dokładną predykcję przyszłych ruchów:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję ponownie wykres kontraktów na Soję, czyli ZS.F, gdzie zakładam kreślenie fali 3 Minuette w iii Minute. Do zakończenia tej fali brakuje co najmniej jednych maksimów. Piszę co najmniej, bowiem fala ta może zostać wydłużona do 9 lub 13 podfal stopnia Sub-Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

PS2. Wszystkim czytelnikom życzę Zdrowych i Pogodnych Świąt oraz Do Siego Nowego Roku!

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz