Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 04’2020.
2020-01-19 14:40

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." ponownie kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie korekta 2 Minor okazała się bardzo płytka. To pokazuje euforyczny stan rynku, którego nawet słabsze wyniki kwartalne spółek (patrz np. Goldman Sachs) nie zatrzymują. To typowe dla fal trzecich i piątych w impulsie i fal C we wzrostowych częściach korekt płaskich. Tę pierwszą obecnie zakładam w układzie byczym, który preferuję, gdyż zmieniłem stopień fal względem układu sprzed tygodnia.

Ciekawie również wygląda układ niedźwiedzi, który pokazuje na wykresie trzecim. Zakłada on trójfalowe wzrosty od początku 2019 roku, które są przedzielone korektą w formie trójkąta. Układ wygląda więc na Zigzag jako fala B we Flat, która powinna kończyć się na przełomie stycznia i lutego, na zasięgu (c)=(a).

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie mamy w końcu wybicie, zgodne z prognozą. Obecnie rozważam dwa zasięgi widoczne na wykresie. Pierwszy jest już osiągnięty. Osobiście obstawiam ten wyższy, czyli v=162%xi..

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks NIKKEI z Tokio, gdzie na razie bez większych zmian. Jeśli ma być kreślona fala iv Minute w formie trójkąta, to powinna pojawić się spadkowa fala c Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem EDEK, czyli para EUR/USD, gdzie zakładam wykończenie fali c Sub w 2 Minuette, w formie klina kończącego:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję  wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem kontynuację fali v Sub w 3 Minuette. Kontynuacja była, a obecnie ważą się losy jej dalszej części. Możliwe, że fala 3 Minuette już się zakończyła. Byczą interpretacją jest trójkąt jako czwórka w v Sub-Minuette w 3 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz