Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 05’2020.
2020-01-26 16:13

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." dawno niepokazywana  BOVESPA, która zbliża się do wyznaczonego zasięgu 5=1 Minor. Jeszcze troszkę brakuje, ale ostatnia fala nie wygląda na klasyczny impuls. Albo jest to klin kończący, wtedy zasięg nie zostanie dokręcony, albo wzrostowa część korekty iv Minute w 5 Minor i wtedy zasięg zostanie dokręcony. Zejście poniżej dołka fali iv Minute będzie oznaczał najprawdopodobniej koniec fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" również dawno niepokazywane kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie mogła zakończyć się fala 5 Minor i cały impuls stopnia Intermediate . Na razie pewności nie ma, ale osiągnięcie zasięgu 5=62%x1 uprawdopodobnia taką hipotezę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks NIKKEI z Tokio, gdzie obserwujemy rozwój trójkąta jako fala iv Minute w impulsie stopnia Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" ponownie EDEK, czyli para EUR/USD,  który dotarł do zakładanego poziomu 1.1020. Obecnie czas na sprawdzenie drugiej części prognozy, czyli zwrot:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję  wykres kontraktów na SILVER, czyli SI.F, gdzie mogła zakończyć się korekta ii Minute w 5 Minor i kreślona jest już fala iii Minute. Niestety taka interpretacja nie jest potwierdzona na GOLD, gdzie nadal brakuje mi spadkowej fali c w ii Minute. Na SILVER istnieje możliwość kreślenia nadal fali b Minuette w ii Minute w formie trójkąta. Ta możliwość zostanie zanegowana w przypadku kontynuacji wzrostowego ruchu ponad 18.2 USD:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz