Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 06’2020.
2020-02-02 19:10

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem korektę stopnia Intermediate. Konkretnie falę (2) Int. w impulsie stopnia Primary. Minimalnym zasięgiem takiej korekty są okolice dołka fali 4 Minor w poprzedzającym korektę impulsie. Minimalny oznacza to, co oznacza. Typowe zniesienia jedynek przez dwójki w impulsie są sporo niżej. Na razie zbliżamy się do minimalnych poziomów dla korekty:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem nasze kontrakty FW20, gdzie ostatnio chociaż zmienności nie brakuje, bo poziom wyceny jest żałosny. W okolicach 2000 pkt. to bujaliśmy się pierwszy raz w 1997 roku. Można powiedzieć, że stracone dwie dekady... Jak nam świat odjechał, to widać na wykresach innych giełd, choćby węgierskiej, żeby porównać jabłka z jabłkami. Ale tak to jest jak "krystalicznie uczciwy" nadzór chce przejmować giełdowe banki za złotówkę, a przymyka oko na miliardowe wałki innych giełdowych firm. Falowo zakładałem kontynuację spadkowej fali c Minute w klinie (c) Int, a w niej wykreślenie fali 3 Minuette:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zamiast trójkąta, jako fala iv Minute, powstała Flat. Na razie to nic nie zmienia w oznaczeniu, ale zejście poniżej 22500 pkt. zaneguje rozpiskę impulsową poprzez zachodzenie czwórki na jedynkę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" ponownie EDEK, czyli para EUR/USD, gdzie mamy zapowiadany zwrot. Na razie bez wyjścia z klina góra, ale takiego oczekuję:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję  wykres kontraktów na Crude Light, czyli CL.F, gdzie osłabiający się dolar (w przypadku realizacji prognozy na Edku), powinien podnieść wyceny surowców, w tym ropy:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz