Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 07’2020.
2020-02-09 16:11

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." ponownie kontrakty na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem zakończenie fali (2) Int i zwrot w ramach fali (3) Int. Zwrot jest, i to dość spektakularny, ale do potwierdzenia fali trzeciej w impulsie konieczna jest kontynuacja ruchu wzrostowego i nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty FW20, gdzie zakładałem korektę 4 Minuette w impulsie c Minute w 5 Minor, w klinie kończącym. Korekta jest, ale pierwsza jej podfala zachodzi na falę 1 Minuette. Albo więc powstanie tu trójkąt, którego koniec nie będzie zachodził na jedynkę, albo fala c Minute będzie mniejszym klinem kończącym:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem wzrostową falę v Minute w 5 Minor. Zwrot jest, ale nowych maksimów jeszcze nie ma. W sumie nie musi ich być, ale typowe zasięgi, które pokazałem na wykresie, są wyżej:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem korektę 4 Minuette w impulsie i Minute. Korekta okazała się nieco większa, więc może to być korekta wyższego stopnia, a więc fala ii Minute. W takim układzie powinna być już kreślona wzrostowa trójka:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję  wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem zakończenie fali e Minute w TR jako B Minor i wykreślenie fali C Minor. Jeśli ta jest kreślona, to wzrost musi być kontynuowany na nowe maksima:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz