Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 08’2020.
2020-02-16 16:34

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." dla odmiany  kontrakty na NASDAQ 100, czyli NQ.F, gdzie, podobnie jak na pozostałych indeksach zakładałem wyjście na nowe maksima i kontynuację ruchu wzrostowego w impulsie wzrostowym. Obecnie powinna być już kreślona fala 3 Minor w im[pulsie stopnia Intermediate. NQ zachowuje się najmocniej ze wszystkich amerykańskich indeksów i zapewne będzie kończył cykl wzrostowy hiperbolą:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" również dla odmiany krajowe średniaki czyli indeks MW20, gdzie zakładałem korektę B Minor w Zigzagu wzrostowym stopnia Intermediate. Korekta jest w budowie i powinna zostać przedłużona w dół, bądź rozwinąć się w ruch horyzontalny (korekta czasem):

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem wzrostową falę v Minute w 5 Minor. Na razie nowych maksimów nie ma, ale jest niewielka korekta trójfalowa, która zapowiada kontynuację fali wzrostowej, zgodnie z prognozą:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi czyli para NZD/USD, gdzie, po solidnej korekcie spadkowej, zakładałem zwrot. Na razie jest niewielkie odbicie, które musi przekształcić się w impuls wzrostowy wyższego rzędu, by mówić o realizacji prognozy. Obecnie ważne jest by dołki nie były już pogłębione. Wtedy będzie szansa na wyrysowanie formacji odwrócenia 1-2-3 Reversal:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" proponuję  wykres kontraktów na SOYABEANS, czyli ZS.F, gdzie pisałem o budowie półki horyzontalnej, z opcją wyjścia górą. Wyglądało to na typową przesiadkę z krótkich na długie pozycje:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz