Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 12’2020.
2020-03-15 22:47

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Ponownie, z uwagi na zakres zmian w ostatnim tygodniu, większość wykresów na wyższych interwałach.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." wykres kontraktów na SP500, czyli SP.F. Wykres pierwszy jest z połowy stycznia, kiedy kurs fali B Primary. zbliżał się do wyznaczonego zasięgu. Obecnie mamy podobną sytuację, tyle że z falą C Primary. Niestety struktura tej fali nie jest jeszcze kompletna, więc fala C może zejść nawet poniżej dołka fali A. To z resztą często się zdarza w korektach płaskich:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem CAC 40 w dłuższym okresie, gdzie zakładałem wykreślenie fali E Primary w długookresowym trójkącie IV Cycle (zaczął się w 1999 roku). Jak widać fala E jest w budowie, przy czym nie wygląda na zakończoną. Co prawda fale E nie mają minimalnego zasięgu ale typowo schodzą przynajmniej do 62% zniesienia fali D. Osobiście celuję w zniesienie 78%, choć może być niżej. Miejsce ma do dołka fali C Primary :

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks AOR  z Australii, gdzie realizuje się zapowiadana solidna fala spadkowa C Primary:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie zakładałem wykreślenie fali 3 Minuette w iii Minute w impulsie wzrostowym. Fala ta została wykreślona. Obecnie kreślony jest trójkąt jako fala 4 Minuette, z opcję wyjścia górą:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, które się posypało dokładnie z układem falowym. Prawda, że dziwne, że przy takiej histerii złoto spada? A jednak:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz