Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 13’2020.
2020-03-22 21:50

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Za nami kolejny ekscytujący tydzień. Ponownie, z uwagi na zakres zmian, większość wykresów na wyższych interwałach.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." wykres kontraktów na NQ100, czyli NQ.F. Tym razem indeks technologiczny, gdyż na nim struktura falowa jest najbardziej czytelna w krótkim okresie. Przypomnę, że zakładałem korekcyjną falę (4) Int. Czwórki tworzą największy bałagan w całym impulsie i najczęściej tworzy się tu trójkąt. Taki też zakładałem, jednak wygląda na to. że skończy się na strukturze typu Flat, choć TR jest jeszcze nadal możliwy. Tak czy siak powinna pojawić się jeszcze jedna fala spadkowa, z zasięgiem (5)=(1). Niestety, w zależności od tego czy zmierzymy go od ekstremum czwórki, czy od jej końca, wychodzą dwa różne wyniki. Obstawiam ten niższy, gdyż korekta (4) była słabiutka:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na FTSE100, czyli X.F, gdzie obecnie można uporządkowań oznaczenie impulsu spadkowego i wyznaczyć bardziej precyzyjny zasięg dla fali 5 Minor w (c) Intermediate:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks Hang-Seng z Hong-Kongu. Chiny powoli wygrzebują się z zarazy, więc tu można oczekiwać zakończenia fali (e) Int. w TR jako 4 Primary. Oznaczenie falowe co prawda dopuszcza jeszcze jedną falę spadkową ale z drugiej strony na obecnych poziomach mamy już równość fal Y=W Minor. Fala v Minute może więc być dość krótka i nie musi dojść do dolnej bandy trójkąta. Fale (e) w trójkątach, jako jedyne w formacji, nie mają minimalnego zasięgu, co utrudnia prognozowanie zakończenia ruchu:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem trójkę w trójce w fali (3) Int. Potrójne złożenie fal trzecich oznaczało, że jeńców nie bedzie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie wykres kontraktów na GOLD, czyli GC.F, gdzie zakładałem wykończenie fali 1 Minor i korektę 2 Minor w (1) Int. Korekta jest w budowie i powinna jeszcze podejść w górę:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz