Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 14’2020.
2020-03-29 19:49

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem zakończenie fali (5) Int na zasięgu (5)=(1), a następnie wykreślenie fali wzrostowej. Początkowo falę (5) Int rozpisywałem jako klin, ale po negacji takiego klina na SP500 zdecydowałem się go rozpisać klasycznie. Zasięgu to nie zmieniło. Został zrealizowany. Fala wzrostowa natomiast była, jak czytam, największym tygodniowym wzrostem od 1938 roku. Zmienność kosmiczna!:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie również zakładałem zakończenie fali (5) Int w impulsie spadkowym, a następnie wykreślenie fali wzrostowej. Na razie nie mam pewności czy falę (5) Int zakończyć na nominalnych minumach, czy na niższym dołku po nich. To wyjdzie w praniu. Roboczo oznaczam na minimach i od tego dołka liczę impuls wzrostowy. Tu również ruch był imponujący i dotarł do spadkowej kreski. Nadchodzący tydzień pokaże jaka jest determinacja byków i czy nie zaczęły rajdu zbyt wcześnie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks Hang-Seng z Hong-Kongu. Tu dylemat z zeszłego tygodnia jest nadal nierozwiązany. Pozostaje więc powtórzyć komentarz z zeszłego tygodnia. "Chiny powoli wygrzebują się z zarazy, więc tu można oczekiwać zakończenia fali (e) Int. w TR jako 4 Primary. Oznaczenie falowe co prawda dopuszcza jeszcze jedną falę spadkową ale z drugiej strony na obecnych poziomach mamy już równość fal Y=W Minor. Fala v Minute może więc być dość krótka i nie musi dojść do dolnej bandy trójkąta. Fale (e) w trójkątach, jako jedyne w formacji, nie mają minimalnego zasięgu, co utrudnia prognozowanie zakończenia ruchu":

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakończenie korekty spadkowej 2 Minor i wykreślenie wzrostowej fali 3 Minor. Fala ta jest w początkowej fazie budowy, choć już można oznaczyć impulsowy wzrost:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem wykończenie fali B Minor i zwrot na północ w ramach fali C Minor. Na razie mamy niewielkie odbicie, które niczego nie przesądza. Do potwierdzenia układu konieczna jest kontynuacja ruchu wzrostowego:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz