Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 19’2020.
2020-05-03 16:02

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." ponownie zerkamy na wykres argentyńskiego MERVALa, gdzie powstał impuls wzrostowy, potwierdzający zmianę trendu na wzrostowy, przynajmniej w krótkim terminie. Po impulsie bowiem musi pojawić się przynajmniej jeszcze jeden, by utworzyć Zigzaga, lub więcej, by utworzyć impuls wyższego stopnia:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie wykreślona została zapowiadana fala 5 Minor w impulsie wzrostowym. Obecnie jest on korygowany falą tego samego stopnia:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks Hang-Seng z Hong-Kongu. Jest to przykład indeksu, gdzie bykom nie udało się utworzyć impulsu wzrostowego od dołka w marcu b.r. Taki układ postuluje przynajmniej re-test minimów, o ile nie ich przebicie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" kontynuacja obserwacji krajowej pary EUR/PLN, gdzie kurs przymierza się do wyjścia z trójkąta górą i wykreślenia prognozowanej fali 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na HIGH GRADE COPPER, czyli HG.F, gdzie zakładałem wykreślenie piątej fali wzrostowej w impulsie, a następnie korektę tego samego stopnia:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz