Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 18’2020.
2020-05-03 16:03

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem proponuję zerknąć na wykres argentyńskiego MERVALa. Jest on ciekawy z tego względu, że może utworzyć się tu impuls wzrostowy od dołków, co potwierdzi zmianę trendu, przynajmniej w krótkim okresie. Jeśli bowiem pojawi się tu impuls wzrostowy, to będzie musiał pojawić się co najmniej jeden kolejny, a możliwe, że i cała piątka wzrostowa wyższego rzędu, zgodnie z prognozą:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem falę 5 Minor w impulsie wzrostowym. Fala ta albo zakończyła się na podwójnym szczycie, albo, co bardziej prawdopodobne, jest dopiero przed nami, gdyż fala 4 Minor przybrała formę trókąta:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks NIKKEI z Tokio, gdzie oczekuję wzrostowej fali iii Minute w 1 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para EUR/PLN, gdzie kurs powinien wyjść z trójkąta górą. Na razie męczy się z górną bandą trójkąta. Zejście poniżej dołka fali e Minute w 4 Minor zaneguje formację:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na SOYABEANS, czyli ZS.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali b w y, a następnie c w y. Fala b jest gotowa. Nowe minima potwierdzą falę cy Minute:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz