Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 21’2020.
2020-05-24 16:58

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." ponownie wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem korektę całego impulsu wzrostowego, od marcowych dołków, a konkretnie falę C Minor. Fala ta została wykreślona, ale nie dotarła ani do typowych zniesień dla takiej korekty, ani do zasięgu formacji RGR, jaka utworzyła się na indeksie. Zakładam więc kontynuację w układzie złożonym WXY Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" ponownie obserwujemy kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie również zakładam korektę całego impulsu wzrostowego od marcowych dołków, a konkretnie falę C Minor. I tu również fala ta nie dotarła do typowych zakresów dla takiej korekty. Zakładam więc kontynuację w układzie złożonym WXY Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks Hang-Seng z Hong-Kongu, gdzie blisko do wyłamania, zgodnie z kierunkiem oznaczeń. Z czasem powinien tu pojawić się wodospad:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Loonie, czyli para USD/CAD, gdzie zakładałem zakończenie fali (b) Int. i wykreślenie wzrostowej fali (cy) Int. Kierunek ruchu zgadza się z oznaczeniami, ale jego charakter już nie. Nie jest to klarowny impuls wzrostowy, stąd możliwość kontynuacji fali (b) Int. Nie oznacza to jednak, że impuls w końcu nie powstanie. Sygnałem jego rysowania byłoby mocne wybicie ponad górną bandę trójkąta (b) Int.:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali 5 Minuette w impulsie wzrostowym iii Minute. Fala ta jest budowie. Potencjalne zasięgi na wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz