Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 20’2020.
2020-05-24 16:59

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." powracamy do obserwacji Wall Street. Tym razem  wykres kontraktów na DJIA, czyli YM.F, gdzie zakładałem korektę całego impulsu wzrostowego, od marcowych dołków. Wg mnie korekta jest w budowie. Wyłamuje się z tego NQ, który zwiedza nowe maksima. Mamy więc wyraźne niedźwiedzie dywergencje za Oceanem:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" nadal obserwujemy kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie również zakładam korektę całego impulsu wzrostowego od marcowych dołków. Wg mnie korekta jest w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" ponownie indeks Hang-Seng z Hong-Kongu, gdzie odbicie wygląda na korekcyjne, więc powinien nastąpić przynajmniej re-test marcowych minimów, o ile nie ich poprawnie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Kiwi, czyli para NZD/USD, gdzie zakładałem zakończenie fali e Sub w trójkącie jako 4 Minuette i wykreślenie wzrostowej falki 5 Minuette. Zasięg 5=1 zaznaczony na wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na SOYABEANS, czyli ZS.F, gdzie zakładałem test spadkowej kreski i zwrot na południe jako fala cy Minute w 5 Minor. Druga część prognozy musi jeszcze musi zostać potwierdzona przez rynek:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz