Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 23’2020.
2020-05-31 20:00

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." ponownie wykres kontraktów na SP500, czyli ES.F, gdzie zakładałem wyjście z korekty horyzontalnej iv Minute i wykreślenie fali v Minute w 1 Minor. Impuls ten został wykreślony, a nawet typowy zasięg v=i Minute został przekroczony i dotarł do kolejnego = 162%xi Minute.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd.

Z działu "Polska i Euroland" nadal obserwujemy kontrakty na DAX, czyli DY.F, gdzie zakładałem wzrosty w ramach fali 3 Minor, z zasięgiem w okolicach 11900 pkt. Kurs dotarł do poziomi 11850 pkt. i zaczęła się korekta 4 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem tróję w trójce w impulsie 1 Minor, czyli silny wzrost, charakterystyczny dla złożenia fal trzecich. Wyszło jak wyszło. Narzekać na prognozę chyba nie można:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem Edek, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem wyjście z horyzontu górą i wykreślenie fali 3 Minuette w impulsie iii Minute. Wybicie nastąpiło. Trójka w trójce jest nadal w budowie:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" ponownie  wykres kontaktów na ropę typu Light, czyli CL.F, gdzie zakładałem korektę płaską w formie trójkąta, jako fala iv Minute w impulsie 1 Minor. Fala ta została wykreślona w zakładanej postaci, a koniec tygodnia przyniósł próbę wybicia z horyzontu, również w prognozowanym kierunku. Piszę próbę, bo na razie ruch może wciąż zostać zanegowany przez niedźwiedzie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz