Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 26’2020.
2020-06-21 16:19

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." tym razem wykres kontraktów na NQ100 czyli NQ.F, gdzie zakładałem zakończenie fali (4) Int. lub przynajmniej wzrostową część tej korekty. Odbicie zostało wygenerowane, ale szczytów nie poprawiono. To niestety nadal zostawia sprawę otwartą, czy jest to już fala (5) Int., czy fala B Minor w (4) Int. Niedzielne zaćmienie Słońca na nowiu może zakończyć falę wzrostową.

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na CAC40, czyli MX.F, gdzie sytuacja jest podobna do tej na NQ. Tu również prognoza mówiła o wzrostach, ale wciąż nie jest przesądzone, czy korekta B Minor jest zakończona, czy nie. Może tu jeszcze powstać Flat, bądź trójkąt jako B Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zakładałem wykończenie impulsu wzrostowego 1 Minor, poprzez wykreślenie fali v Minute. Fala ta może być w budowie, ale i tu nie jest oczywiste zakończenie fali iv Minute. Wciąż może tu powstać Flat lub trójkąt:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem krajowa para USD/PLN, gdzie zakładałem ruch w okolice 4 PLN, jako fala c Minute w 4 Minor. Obecnie fala ta może być już zakończona i może pojawić się spadkowa fala 5 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontaktów na SOYABEANS, czyli ZS.F, które w końcu wybiły się z horyzontu, zgodnie z układem falowym. Nie jest to ruch przesadnie mocy, ale nowe maksima są faktem. Teoretyczny zasięg to v=i, zaznaczony na wykresie:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Zdrowia Wszystkim życzę,

LeM


< Wstecz