Karty kredytowe obsługiwane są przez kanał płatności PayPal.
Płatność za pomocą kart kredytowych można dokonać za pomocą kanału płatności PayPal. »

Ważne! - Przelewy poza systemem płatności na stronie.
Przypominamy wszystkim, którzy dokonują płatności poza systemem, bezpośrednio na konto firmowe (numer w zakładce "Kontakt"), iż należy w tytule przelewu podać nazwę pakietu oraz adres e-mail z rejestracji w serwisie. Proszę również o sygnał o wpłacie mailem na lem(at)astroelliott.pl. »

Fan-page serwisu AstroElliottSurfing na FB!!!
Na Facebooku działa fan-page serwisu AstroElliottSurfing. Zapraszam do polubienia:) »
Z ostatniej chwili

Aktualności

Fusy z fal Elliotta na tydzień 41’2020.
2020-10-04 15:04

Witam i zapraszam na cotygodniowe Fusy, czyli uaktualnienie oznaczeń fal Elliotta dla DJIA, SP500, DAX, FW20u, Wig i MW40 i głównych par walutowych oraz towarów po ostatniej sesji.

Tu pokazuje to co było, i to wyłącznie na układach preferowanych na danym walorze. Nigdy nie chwalę się rozegranym układem, gdy był on pokazany jako alternatywny. Natomiast w serwisie AstroElliott znajdą Państwo możliwe scenariusze na przyszłość, zawsze z jednym preferowanym.

Z działu "Ameryka Pn. i Pd." dla odmiany wykres kontraktów na NQ100, czyli NQ.F gdzie od szczytu wykreślono kompletny układ złożony wxy Minuette. To zapowiadało przynajmniej korektę wzrostową. Taka jest wyrysowana i chyba można ją oznaczyć impulsowo, a to zapowiadałoby dalszy wzrost:

(część oznaczeń usunięta)

Szczegółowy raport z rynków za Oceanem znajduje się w sekcji Ameryka Pn. i Pd..

Z działu "Polska i Euroland" tym razem kontrakty na W20, czyli FW20, gdzie zakładałem korektę wzrostową B Minor, a następnie spadkową falę C Minor w drugiej trójce Y Minor. Korekta B Minor została wyrysowana. Obecnie pytaniem pozostaje, czy już kreślona jest fala CY Minor, czy dalsze podfale fali B Minor. Nowe minima potwierdzą falę CY Minor.

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków w Eurolandzie znajduje się pod tytułem sekcji Polska i Euroland.

Z"Azji i Oceanii" tym razem indeks NIKKEI z Tokio, gdzie zakończyła się fala 1 Minor i rozpoczęła się korekta 2 Minor:

(część oznaczeń usunięta)

Raport z rynków azjatyckich znajduje się w sekcji Azja.

Z działu "Waluty" tym razem EDEK, czyli para EUR/USD, gdzie zakładałem wyjście z klina górą. Na razie mamy wzrost, ale bez opuszczenia klina:

(część oznaczeń usunięta)

Bieżące wykresy i szczegółowe omówienie analizowanych par walutowych znajduje się w sekcji Waluty.

Z działu "Towary i Metale" tym razem wykres kontraktów na SOYABEANS, czyli ZS.F, gdzie zakładałem wykreślenie fali v Minute w impulsie wzrostowym. Wzrost jest, ale na razie nie ma potwierdzenia czy to fala v Minute, czy dalsze podfale w fali iv Minute, w formie trójkąta: Nowe maksima potwierdzą falę piątą:

(część oznaczeń usunięta)

Raport dla towarów i metali znajduje się w sekcji Towary i Metale.

PS1. Na Facebooku działa  fan-page serwisu AstroElliottSurfing.  Zapraszam do polubienia:)

Pozdrawiam,

LeM


< Wstecz